Anasayfa / Soyunma Dolabı İmalatı

Soyunma Dolabı İmalatı

Soyunma dolabı imalatı yaparken çalışan personellerimiz

Soyunmadolabi.net olarak yaklaşık 15 yıldır soyunma dolabı, dosya dolabı, emanet dolabı ve diğer çelik dolapların imalatını yapmaktayız. Soyunma dolabı imalatı yapan firmalar denildiğinde, sektörde çoğu perakendeciye tedarikçi olarak akla biz gelmekteyiz.

Toptan ve perakende satışlarımızla kamu ve büyük özel şirketlere büyük sayıda satışlar yapmaktayız. Referanslarımız arasında, Ülker, Aile Bakanlığı, Kızılay, Honda, Türk Hava Yolları, Pegasus, Hacı Sayid gibi firmalar bulunmaktadır.

İmalatını Yaptığımız Metal Dolap Modelleri

Soyunma dolabı, dosya dolabı, personel dolapları, emanet dolapları, arşiv dolapları, temizlik ve malzeme dolapları, kartoteks dolapları gibi dolap modellerinin imalatını yapmaktayız.

Soyunma dolabı Modelleri

Raflı, tek, iki, üç, dört, altı, sekiz, dokuz, on beş ve otuz kapılı ve tek ve iki katlı soyunma dolabı modelleri imalatı yapmaktayız. Kırmızı, gri, haki, mavi, sarı ve yeşil renklerde tasarımlarımız mevcuttur.

 

Diğer Soyunma Dolabı Modelleri İçin Tıklayınız: https://soyunmadolabi.net/

Türkiye’de Dolap İmalatı Yapıp Sattığımız İller

İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa, Sakarya, Konya, Mersin, Manisa, Erzincan, Uşak, İzmir, Eskişehir, Düzce, Yalova, Çanakkale, Denizli, Isparta, Afyon, Antalya, Kütahya, Gaziantep.

İstanbul’da Toptan ve Perakende Satışı Yaptığımız İlçeler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Gebze.

Perakende satışlarımız için hepsiburada ve n11 gibi mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Soyunma Dolaplarında Kilit Mekanizması: Asma, Gömme ve Şifreli Kilit

Personel soyunma dolabı hem sağlam hem de güvenli olmalıdır. Ayrıca kolay temizlenmeli ve hafif bir malzemeden üretilmelidir. Malzeme olarak ahşap, kumaş, sunta, plastik ve çelik kullanılsa da bu özellikleri sadece çelik dolaplar taşımaktadır.

Metal dolap dış görünüşü ve istenilen renge boyanmasından dolayı da her dekora uyum sağlamaktadır. Tam ve yarım kapak, çekmeceli, raflı ve askılı gibi birçok model ile ihtiyaçlara cevap vermektedir. Güvenlik olarak asma, gömme, şifreli ve dokunmatik kilitler seçenek olarak sunulmaktadır. Bu kilitler arasında en korunaklı olan ise dokunmatik kilittir. Asma kilit ise en uygun fiyatlıdır.

Çok sayıda aldığımız soyunma dolapları siparişleri hazır

Metal Soyunma Dolaplarında Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Örneğin personellere ait olan bir soyunma dolabında bulunması gereken en önemli özellik dolabın uzun bir süre kullanılabilmesidir. Bunun mümkün olması için dolap saçının kalın ve kaliteli olması gerekmektedir. Ayrıca seçilen boya ile boyama şeklide dolapta oluşabilecek oksitlenmelerin önüne geçmek için çok önemlidir. Bizim imalatını yaptığımız soyunma dolaplarında ve diğer çelik dolaplarda Ereğli Demir Çelik tesislerinde üretilen soğuk haddelenmiş 6112 A-1 kalite olarak kullanılmaktadır.

Dolap kapağına yapılan havalandırma alanları sayesinde de dolap içindeki istenmeyen kokuların engellenmesi sağlanmaktadır.

Eşyaların güvenli olması da diğer hususlardan biridir. Bu sebeple dolapta elektronik yada her dolap için ideal olan gömme kilit kullanılmalıdır. Müşterilerin kullanımına sunulan dolaplarda da olması gereken en önemli şey sirkülasyonlar için konforlu ve güvenli olmasıdır.

Dolap müşteri ve ziyaretçiler tarafından kullanılırken 3. Bir kişiye ihtiyaç duyulmadan rahatlıkla kullanılabilmelidir. Görsellik diğer önemli hususlar arasında sayılabilir.

Çelik Soyunma Dolabı Modelleri ve Fiyatları İçin Kıstası

Çelik soyunma dolaplarında, yarım kapak, tam kapak, çekmeceli, raflı ve askılı olan belli başlı modellerin yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda da model tasarlanma imkanı da bulunmaktadır. Ayrıca dolapta kullanılan kilitler de farklılık göstermektedir. Peki bu dolapların fiyatları ne ye göre belirlenmektedir.

Günümüzde dolap modelleri oldukça fazladır bu sebepten her bütçeye uygun dolap bulabilmek mümkündür.

Fiyatlar ise dolaptaki boyut, kullanım özellikleri, saç kalınlığı ve kalitesi, dolapta kullanılan kilit sistemi ve kapak kısmının sürgülü olup olmaması gibi durumlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Bizdeki fiyatlar, 320 TL’den başlayıp 1000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Ürün modeli ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz. İmalatçı firma olduğumuz için fiyatlarımız piyasaya göre daha ucuzdur.

Soyunma Dolabı Kullanım Alanları 

Metal soyunma dolabı iş yerlerinde veya diğer kurumlarda çalışanlar ile ziyarete gelen kişilerin eşyalarını koyabilmesi için sıkça kullanılmaktadır. Soyunma dolaplarının özellikleri ise kullanıldığı alana göre değişmektedir. Genelde fabrikalar, inşaatlar, oteller, SPA merkezleri, iş yerleri, hamamlar, okullar, hastanelerde ve askeri kurumlarda kullanılmaktadır.

İkinci El Soyunma Dolabı Satışları

İkinci el soyunma dolapları satışlarımız mevcuttur. İkinci el soyunma dolabı modelleri, sıfır dolaplara kıyasen daha ucuzdur. Fakat elimizde daima stok şeklinde bulunmamaktadır. Elimizdeki stok bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soyunma Dolabı Temizliği Nasıl Yapılır?

Ahşaptan yapılan ürünler bilindiği üzere ağırdır bu sebeple bu ürünleri yerinden oynatmak, hareket ettirmek oldukça zordur. Bir şekilde yeri değiştirilen ürünlerde de yaylanma, sallanma ve esneme gibi problemler ortaya çıkmaktadır. Dolap kapaklarında ise düşme yaşanabilir. Ayrıca çok fazla yük konulduğu zaman bel verme ahşap dolapların ortak sorunudur. Çok ıslak bir bezle temizlik yapmak ise dolap zemininde kabarmalar oluşturduğu için dikkat edilmelidir. Metal soyunma dolabı modellerinde ise ıslak bir bezle ve alkol içermeyen temizlik ürünlerini kullanarak kolaylıkla temizlenebilir. Hafif olması nedeniyle kolay hareket ettirilmektedir. Alkol içeren temizlik maddeleri renk solmasına neden olabilir.

Soyunma Dolabı İmalathanemizin Görüntüleri